YILDIRIM MİMARİ

HAKKIMIZDA

Kusursuz yapılan her işin ve mutlu ayrılan her müşterinin en büyük referans ve en doğru reklam olduğunun bilincindeyiz. 1984 yılında aile büyükleri tarafından temelleri atılan Yıldırım Kardeşler, 35. yılında da sizinle olmaya devam ediyor. Uzun yıllardır bir çok devlet ve konut projelerine yön veren aile şirketimize bir yenisini daha eklemenin gururunu yaşıyoruz. Yıldırım Kardeşler’in yeni nesil temsilcisi olan Yasin Yıldırım tarafından, Yıldırım Mimarı adı altında, yeni bir soluk ve yeni bir heyecan diyerek, gün geçtikçe gelişen inşaat sektöründe, çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Öncelikli amacımız; siz değerli iş ortaklarımızın taleplerini kaliteden ödün vermeden en iyi şekilde karşılayabilmek. Giderek ağırlaşan rekabet ortamında müşteri memnuniyetini sağlamak, çıtayı her gecen gün bir üst safhaya taşımak ve sizlerin memnuniyetini kazanmak için azim ile çalışıyor. Övgünüze nail olmanın onurunu yaşıyoruz.

YASİN YILDIRIM

Yıldırım Mimari Yönetim Kurulu Başkanı

Süreklilik ilkesini kendine bir ilke edinmiş Yıldırım Mimari Yönetim Kurulu olarak sadece kazanç odaklı işler yapmıyor, müşteri memnuniyetini ve güvenini de ön planda tutarak geleceğimizi de garanti altına alıyoruz. Yıldırım Mimari; sektörün öncüsü olmayı vizyon edinen ve toplumun ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedefleyen, sadece marka olmak amacıyla değil toplumun değerlerine önem vererek toplum bilincini en iyi şekilde kavramış bir marka olmayı hedeflemiştir. Yıldırım Mimari’nin ulaştığı başarının arkasında; müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Yaptığımız ve yapacağımız projelerin her zaman arkasında duran ve sizlerin taleplerini ihtiyaçlarını en iyi şekilde yerine getirmek amacıyla her gün gelişen sektörün öncüsü olmayı hedeflemekteyiz.

Kusursuz yapılan her işin ve mutlu ayrılan her müşterinin en büyük referans ve en doğru reklam olduğunun bilincindeyiz. 1984 yılında aile büyükleri tarafından temelleri atılan Yıldırım Kardeşler 35. yılında da sizinle olmaya devam ediyor.

Devamı oku...